Get Adobe Flash player
Facebook
Počítadlo
TOPlist

Moto Club Brno

Přátelé a kamarádi, příznivci SCB, s politováním Vám oznamujeme, že se přesouváme na stránky:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100085630881260
Všichni z původních členů klubu přestali časem jezdit a nově příchozí, už byli většinou na motocyklech. Původní členové vyměnili scootery za motorky. V neposledni době nastala často situace, že když přijede mezi nás na vyjížďku jeden scooter, tak je to moc, i ten je obsahově 400 a výš. Vzhledem k situaci, která během posledních 2 až 3 let nastala, nemá smysl setkávat se pod hlavičkou SCB v současné sestavě motocyklů. Když si nás někdo se scooterem najde na stávajících stránkách a dorazí na sraz, většinou se po zhlédnutí našeho moto parku otočí a jede domů a po cestě asi přemýšlí, kde se stala chyba. Vy co nás znáte, víte, jak se situace vyvíjela. Čtvrteční srazy samozřejmě fungují nadále jako doposud, jen pod Moto Clubem Brno, informace budou jako vždy, pravidelně na FB.
Rádi Vás všechny uvidíme i nadále na UH.
V případě, že se najde parta nadšenců co opravdu jezdí na scootrech a měli by zájem se podílet na udržení chodu SCB, rádi Scooter club Brno opět oživíme.

Roman Kimmel

Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /web/htdocs/www.scbrno.cz/home/www/wp-content/themes/scbrno2_bezmenu/comments.php on line 161

You must be logged in to post a comment.

Brno
Sunny
07:4716:10 CET
Feels like: -2°C
Wind: 19km/h NW
Humidity: 58%
Pressure: 1032.9mbar
UV index: 0
SunMonTue
3/-5°C
1/-6°C
1/-3°C